Ubytování v maringotce

kategorie: Ubytování
publikováno: 17.8.2021

Rádi bychom Vám představili naši zbrusu novou maringotku, která je naším třetím a posledním obydlím u nás na ranči, ve kterém můžete strávit fajn dovolenou.

Rezervace

Vaše rezervace bude platná po zaplacení částky na účet č. 196198820/0600. Do předmětu platby napište název obdrženého e-mailu (název služby / produktu + číslo formuláře). Po zaplacení dostanete potvrzení e-mailem.
Pokud by se stalo, že jiná osoba by zarezervovala službu ve stejný termín, má přednost ta první osoba a dostanete informaci ihned e-mailem o rezervaci na jiný termín nebo zrušení s vrácením peněz na účet.
Rezervované termíny - Zobrazit v celém okně
Mám zájem o
Od
Do
Jméno
Váš e-mail
Telefon
Jak jste se o nás dozvěděli?
Váš text
  
  
Odesláním totoho formuláře obdržíte kopii zprávy do e-mailu.
Přivezli jsme si ji v srpnu 2021 jako hotový produkt, do kterého se lze nastěhovat, což je teoreticky pravda, prakticky nejsme spokojeni s pár detaily, nebudeme Vám lhát. Díky těmto nedokonalostem ale nabízíme maringotku pro zbytek letošního roku za zavádějící cenu! Čtěte tedy prosím pozorně, pokud jste ochotní tyto věci akceptovat, tak nic nebrání tomu rezervovat si u nás dovolenou za zvýhodněnou cenu :-)

-Maringotka stojí na čerstvě zbagrovaném podkladu, což znamená, že to v její blízkosti ještě nevypadá úplně nejlépe, nájezd pro parkování auta ihned u maringotky je ještě nezarostlá shrnutá zemina - hlína, kameny. 

-malá veranda sloužící jako vstup do maringotky také není dle našich představ. Při chůzy se lehce pohupuje a zábradlí určitě není vhodné k tomu, aby se o něj někdo opíral.

-uvnitř maringotky je až na masivní dřevěný stoleček zatím původní nábytek, není špatný, ale je to dřevotříska, která postrádá styl a šmrnc :-) 

-maringotka zatím nedisponuje a letos ani nebude kuchyňkou, bude třeba v případě potřeby využít kuchyňku v dřevěném prodejním stánku (cca 50 m vzdáleného)

-další nehezká věc na maringotce, respektive na jejím interiéru je špatně dolícované okraje palubek, někde prostě dokonale nesedí, na jedné palubce je také modrá barva od barevného spreje.. absolutně netušíme, kdo takovou dobytčí práci odvedl a přes zimu ji určitě opravíme. Okolo okna ještě například chybí dřevěný obklad a je trochu vidět pěna od fixace okna..

Abychom ale vyzvyhli i nějaké plusy, kterými maringotka disponuje již nyní:


CENA pro letošní rok:  950,- Kč/ noc / maringotka za víkend a všední dny během prázdnin. Od září pak 700,- Kč/ noc/ maringotka během všedních dní. Víkend je nutné vzít od pátku do neděle na 2 noci. 
 

Přidej komentář

 

Sdílej přátelům